Niezbędne meble biurowe: krzesła i fotele obrotowe

// October 26th, 2009 // fotele i krzesła obrotowe

fotele biurowe meble 150x150 Niezbędne meble biurowe: krzesła i fotele obrotoweMeble biurowe bez których żadne biuro nie może się obejść to oczywiście krzesła i fotele obrotowe. Niby nie ma w nich nic bardzo skomplikowanego, jednak każdy, kto pracował kiedykolwiek na niewygodnym fotelu, doceni wartość siedziska, które zaprojektowano tak, aby zapewniało komfort pracy. W większości biur znajdują się standardowe krzesła i fotele biurkowe (kupione w IKEA lub na Allegro), które z reguły nie zapewniają odpowiedniej wygody pracy. A to kręgosłup jest źle podparty, a to regulacja nie odpowiednia, czy zbyt twarde podpórki na łokcie. Jednak na rynku mebli biurowych dostępne są rozwiązania nowoczesne, które na pierwszym miejscu stawiają ergonomię i komfort użytkownika. Na takich fotelach po 8 godzinach pracy przy biurku, nie odczujemy dyskomfortu pleców, ani na narazimy się na chroniczny ból odcinka lędźwiowo-krzyżowego…

fotel biurowy krzesla obrotowe 225x300 Niezbędne meble biurowe: krzesła i fotele obrotowe

Podstawowy model obrotowego krzesła biurowego, wyposażony dodatkowo w opcję podparcia odcinka szyjnego i głowy. Dobrze wyprofilowane oparcie zapewnia odpowiednie podparcie dolnego odcinka kręgosłupa, najbardziej narażonego na obciążenia podczas ustawicznego siedzenia przed komputerem.

meble biurowe fotel biurowy 225x300 Niezbędne meble biurowe: krzesła i fotele obrotowe

Bardzo wygodny i ekskluzywny fotel biurowy, tzw. fotel szefa, pozwalający na bardzo komfortową pracę oraz odpoczynek. Regulacja wychylenia tego fotela biurowego zachęca do korzystania z pozycji “relaks”…

meble fotel biurowy 225x300 Niezbędne meble biurowe: krzesła i fotele obrotowe

Nowoczesny fotel obrotowy – lekki i nie przytłaczający kształt, a jednocześnie bardzo wygodna propozycja z szerokim podparciem karku i głowy. Polecany do aranżacji biur nowoczesnych, technicznych, głównie do pokojów gabinetowych.

krzesla biurowe 225x300 Niezbędne meble biurowe: krzesła i fotele obrotowe

Ciekawa propozycja fotela biurowego – jasny kolor podkreśla lekkość formy i nowoczesny design. Jednocześnie solidna konstrukcja zapewnia komfort i trwałość użytkowania.

fotele biurowe 225x300 Niezbędne meble biurowe: krzesła i fotele obrotowe

fotel do biura 225x300 Niezbędne meble biurowe: krzesła i fotele obrotowe

Dwie powyższe propozycje to również bardzo nowoczesne wzornictwo i ciekawa kolorystyka (ostatnie zdjęcie). Fotele wygodne i przemyślane w konstrukcji. Szeroka możliwość regulacji oparcia, wysokości i zagłówka to gwarancja wygody. Fotele posiadają bardzo atrakcyjny współczynnik ceny do jakości.

Napisz komentarz

*